Zasady korzystania

Serwis dostępny jest dla wszystkich, a korzystanie z niego jest bezpłatne. Wszelkie materiały tekstowe, graficzne i fotograficzne stanowią dzieło w rozumieniu „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych”, a prawo do posługiwania się nimi posiada wydawca serwisu. Jakiekolwiek wykorzystywanie tych materiałów w całości lub fragmentach bez zgody wydawcy serwisu jest zakazane i będzie pociągać za sobą sankcje prawne.

Linki partnerskie

Niektóre z linków na tej stronie to tzw. „linki partnerskie”, co oznacza, że jeśli klikniesz na link i dokonasz wymaganej akcji (np. rejestracja/zakup/wypełnienie formularza) możemy otrzymać za to prowizję.
Polecamy tylko te produkty i usługi, z których sami korzystamy, i uważamy, że są tego na prawdę warte.

Zastrzeżenia prawne

Całkowite ryzyko z tytułu wykorzystania dostarczonych informacji ponosi użytkownik serwisu, także w wypadku poniesienia jakiejkolwiek szkody z tytułu wykorzystania zamieszczonych na nich informacji.

Przedstawiona oferta w serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Serwis zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w całości lub w części, informacji zawartych na niniejszej stronie, bez uprzedzenia.
Serwis nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność przedstawionych produktów, usług, analiz lub informacji, publikowanych w niniejszym serwisie oraz serwisach z nim powiązanych lub serwisach do których następuje wywołanie/odesłanie po dalsze informacje.

Znaki towarowe i nazwy marek

Przedstawione/użyte logotypy, nazwy firm, marki i/lub produktów mogą być, lub są znakami towarowymi, lub zastrzeżonymi znakami towarowymi, należącymi do odpowiednich właścicieli lub w inny sposób chronione są prawami autorskimi ich właścicieli, zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.

Podziel się